Blog > Komentarze do wpisu
Niektórzy robią kariery!

O cholera, kolega z ogólniaka właśnie sędziuje finał mistrzostw Europy w siatkówce!

Tak się całkowicie przypadkowo złożyło, że akurat przeprowadziłem z nim wywiad o zmianach jakie zaszły w jego ukochanym sporcie w ciągu ostatnich lat. A zmieniło się ogromnie, na co wpływ miały przede wszystkim nowe technologie. O rozmiarach tych zmian taki laik jak ja nie miał nawet pojęcia. Okazuje się, że w siatkówce nie chodzi tylko o wideoweryfikację, ale kilka innych zaskakujących wątków. Koniecznie przeczytajcie TUTAJ!

Po rozmowie z Wojtkiem Maroszkiem mam pewność, że nowe technologie akurat w siatce to błogosławieństwo. Nie jestem jednak przekonany, że identycznie jest w przypadku piłki nożnej. Cuda w meczu Śląska Wrocław z Cracovią i błąd arbitra Szymona Marciniaka mnie w tym utwierdziły. Wygląda na to, że są sporty gdzie wideoweryfikacja sprawdza się idealnie i takie gdzie niekoniecznie. A może nie mam racji? 

PS Moja nowa książka "Górnik Zabrze. Opowieść o złotych latach" ukaże się 15 września. TUTAJ możecie przeczytać jej fragment o wyjazdach do Ameryki: "Zakaz karmienia dzieci!"

niedziela, 03 września 2017, pavelczado

Polecane wpisy

  • Moja recepta na sukces Katowic

    Uwiera mnie, że stolica potężnego województwa od dawna nie może pochwalić się poważnymi sukcesami sportowymi. Ale jest na to sposób. Problem z katowickim sporte

  • Napędza mnie marzenie o futbolu

    Ostatnie miesiące były dla mnie niełatwe. Postanowiłem, że muszę jeszcze zagrać w piłkę nożną. Nie kopałem już ostatnich kilka lat. Rosnąca waga stała się moim

  • Legia oczywiście wyjdzie na mecz z Ruchem

    Bogusław Leśnodorski jest prezesem dynamicznym. Jego dynamizm powoduje czasami moją konsternację... Szef stołecznego klubu nie patyczkuje się - miał zapowiedzie

Komentarze
2017/09/04 13:06:03
Akurat z tego Euro zapamiętałem najbardziej "wideoweryfikacja nie pozwala na rozstrzygnięcie wątpliwości", "regulamin nie pozwala na challenge w tej kwestii", "naszym zdaniem sędzia po weryfikacji podjął kontrowersyjną [czytaj: błędną] decyzję".

Aż przypomnę:
bartoszcze.blox.pl/2011/10/Obrazy-klamia.html
-
Gość: 787, *.dynamic.chello.pl
2017/09/12 21:28:46
Argentynizacja Ruchu Chorzów postępuje. Liczę na wpis w tej sprawie ze strony największego załęskiego fana kraju nad La Platą!
-
2017/09/30 18:46:57
No cóż... okazuje się, że czynnik ludzki nadal jest przyczyną błędów w sędziowaniu i technologia niestety nie zawsze pomaga.