Blog > Komentarze do wpisu
¡Tricampeones!

1978: Mario Kempes.

1986: Diego Maradona.

2018: Leo Messi. Ugć-ugć-ugć-ugć...

Gracias.

środa, 11 października 2017, pavelczado

Polecane wpisy

  • Nacisnąć guzik w odpowiedni sposób

    Właśnie skończyłem czytać książkę „Che Pep. Związek Guardioli z futbolem argentyńskim”, którą napisał Vincente Muglia, dziennikarz z Buenos Aires. N

  • Proporczyk

    W 1976 r. reprezentacja Polski zagrała na Stadionie Śląskim towarzyski mecz z Argentyną. Kiedy goście wychodzili na rozgrzewkę, jeden z nich (chcę wierzyć, że t

  • Argentyńskie wahadło

    "Aniołowie o brudnych twarzach" rzeczywiście mogą zachwycić. Nie zawiodłem się. Jonathan Wilson napisał kolejną fantastyczną książkę. Nie pozbył się wpr

Komentarze
2017/10/11 10:58:52
Ale trzeba mieć nawalone w głowie żeby jarać się obcymi.
-
Gość: f.wspanialy, 80.51.132.*
2017/10/11 14:45:06
W 2014 też tak miało być (piszę to pomimo mojego podziwu i sympatii dla Messiego).
Ugć-ugć-ugć.
-
Gość: Dyspo, *.sileman.net.pl
2017/10/11 18:12:04
Czado jeszcze fajfusa wytrzyj w argentynska fane, boze jak trzeba miec leb zjarany, zeby sie kurduplem jarac.
-
2017/10/11 18:36:48
@wiem
to na serio?
@f,wspaniały
nie zawsze jest niedziela. Ale teraz przypadnie w niedzielę:)
@Dyspo
co tym tam wyczyniasz z własnym fajfusem to twoja sprawa więc proszę, nie przenoś tutaj własnych robótek ręcznych. Z własnymi lękami, frustracją i poczuciem winy musisz jednak sam sobie poradzić, koleżko
-
2017/10/12 11:44:13
No, ale trzeba przyznać, że nawet z tym Ekwadorem grali jako drużyna beznadziejnie. Sama współpraca Di Maria - Leo ich na turnieju głównym nie uratuje. Oczywiście, że jest Aguero, jest Dybala, itd. tylko sama ofensywa nie ugra przez 90 minut cudów z silnym rywalem. Nie wiem, co musi się stać, żeby mieli jakieś szanse jako drużyna. Już w 2014 musieli grać okrutnie siermiężnie, żeby się prześlizgnąć do finału, a w tym ostatnim uprawiali praktycznie to samo. Nie ma równowagi pozwalającej na kontrolę meczu z solidniejszym przeciwnikiem. Są tylko przebłyski.
-
Gość: f.wspanialy, 80.51.132.*
2017/10/12 15:00:42
@paelczado

Żeby niedziela wypadła w niedzielę, radziłbym Argentyńczykom zatrudnić Diego Simeone.
-
Gość: dred fan, *.dynamic.chello.pl
2017/10/12 15:14:18
Pan "dziennikarz" nie tylko ślini się na widok argentyńskiej ekipy. To zagorzały fan ferajny z Bukowej.Czytaj:najbardziej" brudnego " klubu w historii polskiej piłeczki. Wiąże się to z jego miejscem zamieszkania co jest raczej zrozumiałe. Tylko jak można kibicować prostytutce? Taką Panią jak ta z Bukowej co najwyżej można skonsumować zapłacić i zapomnieć. Jest jeszcze klub Pani uczycielki(kto zna ten wie o jaką szkołę chodzi) z Zabrza przed którym regularnie od kilku lat klęka i nawet książkę napisał o najbardziej stachanowskim klubie tow. Czapajewa w Polsce ,który wszyściuteńkie tytuły dostał od systemu zbrodni a założony przez agenturęKremla przynosi po dziś dzień wstyd naszemu krajowi.
-
Gość: dred fan, *.dynamic.chello.pl
2017/10/12 15:22:26
cd.bo jakiś filtr założył i kompletnie prawdy nie można napisać. Zupełnie jak za czasów protoplastów Górnika i GKS...Pan "dziennikarz". skrzętnie ukrywa niewygodne dla klubu z miasta Czapajewa fakty .
Na Śląsku na takich mówi się "p rzecie p" a każdy kibic wie ,że p rzecie py to ludzie z najniższej kasty kibicowskiej.
P.S. No i przypomnę ,że wróbelki ćwierkają ,że ten Pan strzela z ucha. No ale jak kibic tych od Maryjana sekretarza i Sbornej kamandy z miasta gdzie stadion jest w 3/4 a ulice takie ,że można połamać nie tylko zawieszenie ale i nogi, może nie strzelać z ucha . Oni to mają we krwi .
A teraz jak Pan żeś przeczytał szanowny Panie "dziennikarzu".możesz sobie Pan to skasować.
całe szcęście ,że pisze Pan tego bloga bo przynajmniej wiadomo kto kim jest i z kim trzyma;-)
W pewnej toalecie w pewnym mieście w lokalu gastronomicznym przy muszli wisi książka. Kartki jej już w większości popłynęły falami kanalizacji.
-
2017/10/12 19:47:27
@martin.slenderink
z komentarza wynika, że jest Pan kibicem zapoznanym. Musi więc Pan zdawać sobie sprawę, że do mundialu jest ponad pół roku, a z eliminacjami jest jak z awansem do ekstraklasy: nie liczy się styl, liczą się efekty. Ale kiedy widzę opinię, że obecna Argentyna to Messi i dziesięć drzew to mam wyrobione zdanie o jej autorze:)
@f.wspaniały
obecnego szkoleniowca jeszcze nie skreślałbym
@dred fan
a może czas odstawić skręty z liści filodendrona i sprawić, że babcia przestanie się martwić, że jej ulubiona roślina usycha?:D:D:D
-
2017/10/12 20:58:31
Jasne. Zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę. Nigdy bym też nie napisał, że to dziesięć drzew - po prostu ta układanka obecnie nie funkcjonuje prawidłowo i niestety jeden w porywach dwóch, trzech piłkarzy miało w tym meczu przebłyski. Zresztą i Leo nie zawsze wspina się na wyżyny. Skoro jednak zostałem już odfajkowany, to nie chce mi się produkować więcej. W zasadzie to rozumiem, czas, jak to mówią, to zasób nieodnawialny, więc się nie będę narzucał ani obrażał.

Ja bym w zasadzie wolał, żeby zaczęli wreszcie funkcjonować. Nie jestem jednak kompletnie przekonany do tego trenera i ogólnie do ich mocy na podstawie tego, co widzę.
-
2017/10/12 21:54:06
@martin.slenderink
Nie zrozumieliśmy się chyba. Tekst o Messim i dziesięciu drzewach wziął Pan chyba do siebie - a zupełnie nie taki był mój zamiar:)
Będzie mi miło jeśli czasem podyskutujemy na interesujące nas tematy
-
Gość: 787, *.dynamic.chello.pl
2017/10/13 12:15:47
Wpadam w wieszczy wid, tłumaczę i objaśniam. Na Mundialu 2018 Russland Polska trafia w grupie jakąś egzotykę typu Peru, Egipt, Australia i do tego Kolumbię oraz jeden kraj europejski, wychodzi z grupy, szybko odpada z Argentyną, która ostatecznie zostaje mistrzem świata.
-
2017/10/13 12:29:48
@pavelczado
"Nie zrozumieliśmy się chyba."

Bywa i tak - przewrażliwienie. Drobiazg w każdym razie :).
-
Gość: dred to kołtun, *.dynamic.chello.pl
2017/10/14 12:42:28
"Ruch Chorzów szczęśliwie wygrał mecz" pisze pan "dziennikarz" A nie zająknął się jak jego klubik "Czapajewa" nieuczciwuie wygrał z Piastem Gliwice. Panie "dziennikarz" kesteś pan cep ,kołtun i klakier komunistów , tych z Zabrza i tych z Katowickiej dziuro złodziejskiej szajki. A kartki pewnej książki się kończą. Brudne z fekaliów uczciwych i godnych tej ziemi kiboców. Tej pełnej klaki i nieprawdy oraz sfałszpwanej historii szmaciarzy stalinowskich z Zabrza. Precz z komuną i klubami dziuro wicza i Czapajewskiej zakłamanej kliki stalin owskiej.
No zablokuj mnie teraz zakłanay człowieku o ego pajaca. Hipokryta ,kłamca i fircyk!
-
2017/10/14 12:59:41
@dred

Jestem pomocny, podaję telefony:
szpital psychiatryczny w Toszku: 32/23334112
szpital psychiatryczny w Rybniku: 32/4328100

Ale żebym cię zablokował musiałbyś mnie jednak zirytować. Postaraj się!
-
Gość: dred to kołtun, *.dynamic.chello.pl
2017/10/14 17:59:37
Nie przeszłem na "ty" z Panem jak mniemam. Zapamiętaj to sobie Pan z koszernego szmatławca. No cóż ,kulturę przejmuje się od dziurowiczowskiej ekipy albo lepiej od zabrzańskiej stalinowskiej prostytutki. I tak się dzieje w Pana przypadku.
Za telefony dziękuję. Może kiedyś skorzystam ,nigdy nic nie wiadomo bo żyć w społeczeństwie z takimi jak Pan wiąże się z pewnym ryzykiem.
A teraz biegnij do Zabrza i pisz Pan "klakę" Mam nadzieję ,że nie płatną . Na pały już dzwoniłeś Panie "duże ucho"?
I Pamiętaj Pan . Nie jestem twoim kolegą żebyś mnie Pan "tykał" Zrozumiano? Rodzice nie nauczyli kultury? To może ja podam Panu inny numer bo te co Panpodaje to jakoś spowszedniały wśród kiboli z Roseweltea. Oni cały czas wysyłają innych do domu wariatów jakmim się wytyka staliknowskie pochodzenie. Dla Pana mam ten:
MKiDN
Adres email:
rzecznik@mkidn(dot)gov(dot)pl
Telefon: +48 22 42 10 555
Pajac, kmiotek i hipolryta. A Piast to przegrał też zasłużenie z Pana klubem stalinowskim spapranym majsterkami od PZPR?
-
Gość: dred to kołtun, *.dynamic.chello.pl
2017/10/14 18:02:27
Aha ,jeszcze jedno. bardzo bawią mnie Pana relacje z meczów ,które mają miejsce o tej samej godzinie.
Dziennikarstwo za masło?
-
2017/10/14 18:18:33
@koltun
:D
cytat: "Nie przeszłem na "ty" z Panem jak mniemam".
Nie "przeszłeś". Dobrze mniemasz
-
Gość: dred to kołtun, *.dynamic.chello.pl
2017/10/14 18:43:13
Chamem się nie staje. Chamem się rodzi jak widać w Pana przypadku.
Kołtun , cham, prostak i pucybut tych "kulturalnych" z Zabrza. A przede wszystkim żeś Pan jest HIPOKRYTA zakłamany i obłudny dwulicowy "ktoś".
A aaaa. Zapomniałbym . Już wszystkie kartki Pana książki o relikcie sprowadzonym do Polski z Moskwy poszły falami kanalizacji z dedykacją naszych odbytów. Krótko wisiała "książeczka " w toalecie pewnego zacnego lokalu a goście sznureczkiem udawali się za potrzebą.Ale jak to mówią u nas w kraju Żyd i komunista zawsze szli w jednym szeregu. I tak Pan idzie w szeregu z Pana Górnikiem Zabrze. Dziurosyny niestety znowu nie wejdą ,no kurcze a znów miała być "Ekstraklasa albo śmieć:-)"
Trochę"pieprzu" na takim blogu zawsze się przyda.

A żeby napisać coś konkretnego o tych tam z Zabrza trzeba coś przeżyć. Ta historia wygląda zupełnie inaczej nie tak jak Pan kłamie. A może raczej celowo pomija.Oj inaczej. Ta historia pluje w twarz patriotom i uczciwym ludziom. HIstoria Górnika Zabrze nie jest w Pańskiej książce pokazana obiektywnie . To książka napisana piórem"stalinowskiego" aparatczyka ,któremu cenzor nie usunął ani kropeczki z maszynopisu.

Żegnam. Nie musi mnie Pan banować. Lepiej od razu strzel Pan "z ucha" jak to w Pana zwyczaju.
Z telefonów skorzystam bo rzeczywiście jestem kretynem żeby komuś takiemu jak Pan bloga nabijać wpisami.
Z życzeniami wszystkiego co najgorsze dla Górnika ,GieKsy(nie GKS bo tamten zeszmacony klub już nie istnieje) i reprezentacji Argentyny. A co. Prawdziwy kibol nie cacka się z frajerami:-)
"44" hehehe.....
-
2017/10/14 18:50:14
@koltun
cytat: "Żegnam".
Po pierwsze - naprawdę doceniam, że nie napisałeś tego słówka przez "er-zet". Po drugie - skoro napisałeś to już trzymaj się go, koleżko. Widać, że przekazałeś już wszystkie kocopały, które miałeś przekazać. Zaczynasz się powtarzać więc stajesz się nudny. Dlatego bądź konsekwentny i zniknij
-
Gość: dred to kołtun, *.dynamic.chello.pl
2017/10/14 19:00:49
@Pan "nic"
Według życzenia prostaku.
Wracaj cieciu do czworaków .
P.S.
Twoja pisanina też nie jest bez błędów. Ale co Ty chamie o tym wiesz...
-
Gość: Dyspo, *.sileman.net.pl
2017/10/17 08:39:02
Dred szkoda czasu na lewackie ścierwo z zawszonej gazetki.
-
Gość: picioo, *.izacom.pl
2017/10/18 23:22:51
Rozumiem, że w 1978 kibicowałeś Argentynie...Polska - Jacek Gmoch.
Rozumiem, że w 1986 kibicowałeś Argentynie...Polska - Antoni Piechniczek.
Rozumiem, że w 2018 będziesz kibicował Argentynie...Adam Nawałka.

Nie masz tam czasem swoich przodków...?

Rozumiem, nie akceptuję. Żenada...

-
Gość: hy400, *.play-internet.pl
2018/06/22 02:07:46
ugć ugć ugć .... zesrało się ugć