Blog > Komentarze do wpisu
To była przyjemność

W najbliższy wtorek Stadion Śląski ostatecznie wraca do świata żywych. Po dziewięciu latach znowu odbędzie się w tym miejscu mecz międzypaństwowy. Jak wiadomo przyjedzie Korea Południowa będzie naśladowała Japonię.

Właśnie w tym niezwykłym momencie pojawia się biografia tego obiektu. W piątkę - razem z Jerzym Górą, Henrykiem Grzonką, Wojtkiem Krzystankiem i Adamem Pawlickim (BTW: świetna ekipa) - miałem przyjemność opisać dzieje Stadionu Śląskiego. Nie mnie oceniać treść, ale mogę z zachwytem przyznać, że książka jest bardzo piękna. Nie tylko więc do czytania, ale i oglądania.

Miałem właśnie przyjemność uczestniczyć w jej prezentacji na Stadionie Śląskim. Byłem zaszczycony - wiecie: nie zawsze w uroczystości z okazji powstania książki, którą mieliście okazję napisać biorą udział takie sławy jak Antoni Piechniczek, Stanisław Oślizło, Jerzy Szczakiel i Zygmunt Hanusik.

Wierzę, że Wam się spodoba.

piątek, 23 marca 2018, pavelczado

Polecane wpisy

Komentarze
2018/03/27 23:22:29
Fajnie się ogląda program z Twoim udziałem o Stadionie.
Co stadionu: nie ma żadnego porównania jeżeli chodzi o poziom dopingu ze stadionem w Warszawie.
-
Gość: Jjay, *.sta.asta-net.com.pl
2018/03/28 00:00:09
Panie Pawle....
Materiał na TVP(którego w ogóle nie toleruje) był świetny. Mieszkam obecnie daleko od Chorzowa, ale byłem, jestem i bede mega dumny ze Stadionu Śląskiego!! Pan pokazał namiastkę tego co czuje każdy kibic z tego Regionu!!!
-
2018/03/28 18:09:27
@Jjay, jakas1
dziękuję za miłe słowa
-
2018/04/10 10:00:21
Super sprawa, oby tak dalej